KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14688343
nr 1468 8343
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, marin. Signerad. Olja på duk, 46x55 cm, yttermått inklusive ram: 58x68 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
800 kr
Såld:
2.200 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 19:32:03
100 kr
150 kr
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
2.000 kr